Wifiworld.ro
+ Cost livrare

Patch Cord fibra optica 2m SM/LC/UPC SIM 3.0MM

14 RON 0 RON

E XTRALINK SM LC/UPC-LC/UPC SIM 3.0MM 2MCaracteristici: Conectori: LC/LCPolisare: UPCTip: Single ModeTipul Fibrei: OM3 50/125Lungime 2MGarantie de conformitate 24 luniGarantie comerciala 12 luni

Patch Cord fibra optica 2m SM/LC/UPC SIM 3.0MM

14 RON

E XTRALINK SM LC/UPC-LC/UPC SIM 3.0MM 2MCaracteristici: Conectori: LC/LCPolisare: UPCTip: Single ModeTipul Fibrei: OM3 50/125Lungime 2MGarantie de conformitate 24...

Patch Cord fibra optica 2m SM/LC/UPC SIM 3.0MM

Preturile afisate includ TVA; linkurile, preturile, imaginile si specificatiile pentru Patch Cord fibra optica 2m SM/LC/UPC SIM 3.0MM sunt obtinute de la magazinele listate; va rugam sa ne semnalati eventualele erori. ShopMania nu isi asuma responsabilitatea pentru eventualele erori sau omisiuni ce pot aparea.

Prezentare Patch Cord fibra optica 2m SM/LC/UPC SIM 3.0MM

Pe ShopMania gasesti cele mai bune oferte pentru Patch Cord fibra optica 2m SM/LC/UPC SIM 3.0MM. Poti cumpara Patch Cord fibra optica 2m SM/LC/UPC SIM 3.0MM de la sute de magazine online din Romania cu livrare in principalele orase Bucuresti, Brasov, Constanta, Cluj, Iasi, Ploiesti, Timisoara si oriunde in restul tarii, avand cele mai mici preturi Patch Cord fibra optica 2m SM/LC/UPC SIM 3.0MM. Citeste opiniile si comentariile utilizatorilor din comunitatea ShopMania, trimite propriile tale comentarii, vezi galeria de poze Patch Cord fibra optica 2m SM/LC/UPC SIM 3.0MM si afla-i caracteristicile complete. Doar aici poti gasi reduceri, discounturi sau promotii, compara preturile la cabluri si adaptoare si cumpara la cel mai avantajos pret, Patch Cord fibra optica 2m SM/LC/UPC SIM 3.0MM.