Elefant.ro
+ Cost livrare

The Joy Luck Club, Paperback/Amy Tan

74 RON

For readers of Amy Tan's bestselling novel, The Valley of Amazement , revisit her classic tale of mothers and daughters Four mothers, four daughters, four families whose histories shift with the four winds depending on who's "saying" the stories. In 1949

The Joy Luck Club, Paperback/Amy Tan

74 RON

For readers of Amy Tan's bestselling novel, The Valley of Amazement , revisit her classic tale of mothers and daughters Four mothers, four daughters, four families whose...

The Joy Luck Club, Paperback/Amy Tan

Preturile afisate includ TVA; linkurile, preturile, imaginile si specificatiile pentru The Joy Luck Club, Paperback/Amy Tan sunt obtinute de la magazinele listate; va rugam sa ne semnalati eventualele erori. ShopMania nu isi asuma responsabilitatea pentru eventualele erori sau omisiuni ce pot aparea.

Prezentare The Joy Luck Club, Paperback/Amy Tan

Pe ShopMania gasesti cele mai bune oferte pentru The Joy Luck Club, Paperback/Amy Tan. Poti cumpara The Joy Luck Club, Paperback/Amy Tan de la sute de magazine online din Romania cu livrare in principalele orase Bucuresti, Brasov, Constanta, Cluj, Iasi, Ploiesti, Timisoara si oriunde in restul tarii, avand cele mai mici preturi The Joy Luck Club, Paperback/Amy Tan. Citeste opiniile si comentariile utilizatorilor din comunitatea ShopMania, trimite propriile tale comentarii, vezi galeria de poze The Joy Luck Club, Paperback/Amy Tan si afla-i caracteristicile complete. Doar aici poti gasi reduceri, discounturi sau promotii, compara preturile la carti si cumpara la cel mai avantajos pret, The Joy Luck Club, Paperback/Amy Tan.