Dell Inspiron 5500 (DIG515I730016170WH)
Tip procesor: Intel Core i7-10750H, Arhitectura: Comet Lake, Diagonala ecran: 15,6 inch, Memorie instalata: 16 Gb, Sistem de operare: Windows 10
Specificatii produs
Acest produs nu este disponibil in stoc
Specificatii tehnice
Caracteristici generale
Brand:
Dell
Listat pe ShopMania:
2021
MPN:
DIG515I730016170WH
Tip:
Notebook
Sistem de operare:
Windows 10
Tastatura numerica:
Da
Culoare:
Negru
Ecran
Diagonala ecran:
15,6 inch
Rezolutie display:
1920 x 1080
Rata de refresh:
300 Hz
Procesor
Arhitectura:
Comet Lake
Tip procesor:
Intel Core i7-10750H
Frecventa procesor:
2,6 GHz
Frecventa Turbo Boost:
5 GHz