D _ O _ M _ O
1.174 RON -1%
Livrare gratuita

Transceiver Cisco 1000BASE-LH SFP MGBLH1

1.159 RON

1 x 1000Base-LH , 1.06 Gbps Gigabit Ethernet, 1.06 Gbps , LC , 1310 , Data Networking , Connectivity Media 62.5/125 , 9/125 , 50/125 , 40 km , Compatibility: Linksys SRW2016 Gigabit Switch with Web-View Linksys SRW2024 Gigabit Switch with Web-View Linksys

Transceiver Cisco 1000BASE-LH SFP MGBLH1

1.159 RON

1 x 1000Base-LH , 1.06 Gbps Gigabit Ethernet, 1.06 Gbps , LC , 1310 , Data Networking , Connectivity Media 62.5/125 , 9/125 , 50/125 , 40 km , Compatibility: Linksys...

Transceiver Cisco 1000BASE-LH SFP MGBLH1

Preturile afisate includ TVA; linkurile, preturile, imaginile si specificatiile pentru Transceiver Cisco 1000BASE-LH SFP MGBLH1 sunt obtinute de la magazinele listate; va rugam sa ne semnalati eventualele erori. ShopMania nu isi asuma responsabilitatea pentru eventualele erori sau omisiuni ce pot aparea.

Prezentare Transceiver Cisco 1000BASE-LH SFP MGBLH1

Pe ShopMania gasesti cele mai bune oferte pentru Transceiver Cisco 1000BASE-LH SFP MGBLH1. Poti cumpara Transceiver Cisco 1000BASE-LH SFP MGBLH1 de la sute de magazine online din Romania cu livrare in principalele orase Bucuresti, Brasov, Constanta, Cluj, Iasi, Ploiesti, Timisoara si oriunde in restul tarii, avand cele mai mici preturi Transceiver Cisco 1000BASE-LH SFP MGBLH1. Citeste opiniile si comentariile utilizatorilor din comunitatea ShopMania, trimite propriile tale comentarii, vezi galeria de poze Transceiver Cisco 1000BASE-LH SFP MGBLH1 si afla-i caracteristicile complete. Doar aici poti gasi reduceri, discounturi sau promotii, compara preturile la switch-uri si cumpara la cel mai avantajos pret, Transceiver Cisco 1000BASE-LH SFP MGBLH1.

Despre marca Cisco

Cisco este o companie multinationala americana care produce si vinde produse electronice de larg consum, echipamente de retelistica si echipamente de telecomunicatii. Printre cele mai populare produse sunt switch-urifirewall-uriservere si routere.

Infiintata in 1984, firma are sediul central in San Jose, California si este in prezent una dintre cele mai mari corporatii tehnologice din lume. Cisco a fost una dintre primele companii care a avut succes pe piata cu routerele care suportau mai multe protocoale de retea.