D _ O _ M _ O
Cost livrare: 15 RON

Transceiver Dell Networking SFP 1000BASE-SX

104 RON

1000Base-SX Gigabit Ethernet , 1 Gbps , 850 nm , 550 m , 1 kg - 407-bbor-05

Transceiver Dell Networking SFP 1000BASE-SX

104 RON

1000Base-SX Gigabit Ethernet , 1 Gbps , 850 nm , 550 m , 1 kg - 407-bbor-05

Transceiver Dell Networking SFP 1000BASE-SX

Preturile afisate includ TVA; linkurile, preturile, imaginile si specificatiile pentru Transceiver Dell Networking SFP 1000BASE-SX sunt obtinute de la magazinele listate; va rugam sa ne semnalati eventualele erori. ShopMania nu isi asuma responsabilitatea pentru eventualele erori sau omisiuni ce pot aparea.

Prezentare Transceiver Dell Networking SFP 1000BASE-SX

Pe ShopMania gasesti cele mai bune oferte pentru Transceiver Dell Networking SFP 1000BASE-SX. Poti cumpara Transceiver Dell Networking SFP 1000BASE-SX de la sute de magazine online din Romania cu livrare in principalele orase Bucuresti, Brasov, Constanta, Cluj, Iasi, Ploiesti, Timisoara si oriunde in restul tarii, avand cele mai mici preturi Transceiver Dell Networking SFP 1000BASE-SX. Citeste opiniile si comentariile utilizatorilor din comunitatea ShopMania, trimite propriile tale comentarii, vezi galeria de poze Transceiver Dell Networking SFP 1000BASE-SX si afla-i caracteristicile complete. Doar aici poti gasi reduceri, discounturi sau promotii, compara preturile la switch-uri si cumpara la cel mai avantajos pret, Transceiver Dell Networking SFP 1000BASE-SX.

Despre marca Dell

Dell este o companie multinationala cu sediul in Texas si a fost fondata in 1984 de catre Michael Dell investind in companie suma de 1000$. Acum, Dell, este unul dintre cei mai mari producatori de PC-uri si servere. In prezent, compania vinde calculatoare personale, servere, dispozitive de stocare de date, switch-uri de retea, software, periferice calculator si televizoare.